20. května – 21. června 2016

  gemini-by-chibee10-on-drawingnow-com1

Podle hvězd vám klidně jen tak, bez rozmýšlení, jako by to udělal Blíženec, zanalyzuji události blíženeckého měsíce.

VZTAHY

Jelikož Slunce při vstupu do znamení Blíženců mělo svoji soukromou chvilku s požitkářskou Venuší v Býku, a toto jejich dostaveníčko proběhlo v sexem nabitém osmém domě, dá se předpokládat, že budete vstřícně naladěni milostným hrátkám a dovádění více než obvykle. Možná si nebudete odpírat jak svého stálého partnera, tak ani jednorázová dobrodružství s někým novým.

Ti, kdo jsou momentálně bez partnera, by mohli zatoužit po krátkém spojení sami se sebou, po uvnitřnění se a hledání partnera sám v sobě. Hledat odpovědi na otázky typu moje vnitřní celistvost, všechny moje součásti, do jaké míry přijímám sám sebe atd. Štěstí bude přát setkávání s přáteli, se kterými se budete cítit mimořádně dobře.

PENÍZE

Co se peněz, majetku a hmoty týče, zdroje se teď jistě najdou. Je ideální čas na půjčky, obraťte se nejdříve na své přátele a nejděte do toho bezhlavě, ale opatrně.

SEBEJISTOTA

Vaše sebevědomí bude silně ovlivněno tím, jak se uvnitř skutečně cítíte.

PRÁCE

Začínat nové projekty asi nebude nejrozumnější, leda by byly opravdu krátkodobé. Na nic dlouhodobého nebude Váš Mars mít sílu, přetahuje se o ni se Sluncem. V práci neočekávejte zásadní změny, pokračuje dlouhodobý proces, během něhož proměňujete svůj pohled na kariéru a její směr.

VŠEDNÍ DEN

Každodenní realitou budete proplouvat jako ryba, a tudíž lehce nepřítomně, což bude někdy na úkor vaší obvyklé spolehlivosti a pečlivosti. Je možné, že z toho budou rozmrzelí vaši přátelé, nebo že občas něco nestihnete.