22. července – 22. srpna 2016

Amazing-Morning

VZTAHY

Vztahy budou důležitým tématem tohoto měsíce. Budou plné ohnivého temperamentu, naštěstí s dobrou vůlí nakonec se domluvit. Muži budou projevovat více smyslu pro rodinu, ale přitom lehce provokovat nepochopitelné ženské emoce, ženy budou upovídané a budou okatě flirtovat s kýmkoliv, klidně i s dlouholetým kamarádem.

PRÁCE

Slunce vstupuje do znamení Lva domem kariéry, což může znamenat, že podniknete záviděníhodnou pracovní cestu, že se setkáte s nějakou inspirující celebritou vašeho oboru, že spojíte práci a cestu za hranice všedních dní a užijete si to. Vztahy mohou tuhle symbiózu práce a zábavy lehce narušit, váš partner nebo partnerka budou možná tvrdohlavě trvat na společném trávení času.

PENÍZE

Pokud jde o finance, tento měsíc si řekněte o půjčku někomu z rodiny (tady je nutno sepsat písemnou smlouvu a nenechat podmínky na ústní dohodě), nebo svému lety prověřenému bankovnímu ústavu, ovšem velký pozor na smluvní podmínky, budete mít tendenci něco v nich přehlédnout.

SPOKOJENOST

Regenerovat a načerpávat síly rozhodně tento měsíc nebudete doma, to už se více opečovaní budete cítit v práci nebo u vody a v přírodě. Spokojenost a štěstí vám tento měsíc přinese péče o druhé a velké uspokojení budete cítit, pokud se pustíte do domácího úklidu, při kterém vyřadíte vše, co už dlouho nepoužíváte.

VŠEDNÍ DEN

Tento měsíc vypadne váš každodenní rytmus z obvyklého tempa, nic nebude jisté, vše se bude dít tak nějak neplánovaně. Přesto bude váš den hladce plynout a vy se v něm budete cítit jako ryba ve vodě, i když občas vám absence plánů způsobí nečekané komplikace.