22.srpna – 21. září 2016

62537_P_1354610501227

Večer 22.srpna vstupuje Slunce do znamení pečlivé, pracovité, obětavé, zdraví a zdravý životní styl vyznávající Panny. Přinese tato témata trochu do života nás všech.

 

VZTAHY

Vztahy budou tento měsíc ve vašem životě hrát hlavní roli. Budou rozhodovat o vaší spokojenosti, pohodě a energii, stanou se zásadním životním tématem. Budete na sebe s partnerem či partnerkou vstřícněji naladěni, budete k sobě laskaví a budete se ve vztahu cítit tak bezpečně, že dokážete mluvit i o hluboko skrývaných tématech. Pokud své nejistoty a stíny necháte nevysloveny, budou naopak narušovat partnerskou harmonii.

 

PENÍZE

S penězi to bude v září ošemetné, budou vám prokluzovat mezi prsty a rozhodně nečekejte, že se vám podaří šetřit. Doporučuji velkou obezřetnost při utrácení, tentokrát nebudete ani vědět, kam se to všechno podělo! Větší investice raději odložte, mohly by vás dlouhodobě vyčerpat.

 

PRÁCE

Energie a entusiasmu budete nejspíš mít v práci na rozdávání, napněte všechny síly, předejdete tomu, aby vám náročný šéf při práci šlapal na paty. Nebude to pohoda babího léta, ale měsíc plný výzev a překážek. Nezoufejte, čeká vás také inspirující školení, nové poznatky a zajímavá setkání, která mohou být s někým z ciziny nebo v cizích jazycích či v zahraničí.

 

SPOKOJENOST

Vaše stabilita a sebejistota bude zrcadlit váš partnerský vztah. Vaše spokojenost na tom bude stejně. Pokud už budete nespokojení, mluvte o tom, pište o tom, dostaňte to ze sebe, vykoupejte se v solné lázni, jděte si zaplavat.

 

VŠEDNÍ DEN

Váš denní program bude tentokrát důkladně a pečlivě promyšlený, jeho tempo bude milosrdné a i kdybyste náhodou nestíhali, nebudete si dělat výčitky, ale přijmete to jako fakt, a dál pojedete rozvážným tempem.

 

NOVOLUNÍ

1. září nás čeká novoluní ve znamení Panny, tentokrát zasáhne vztahy s opravdovými přáteli. Novoluní prožijte pokud možno v klidu, odpočívejte, pijte dostatek tekutin, nesportujte a užijte si poklidnou relaxaci.