21. června – 21. července 2016

Botticelli-Birth-of-Venus-detail

Začátek léta prožijeme ve znamení Raka, plachého samotáře, který nade vše miluje klid a bezpečí svého krunýře. Budeme se uvnitř cítit sami se sebou dobře, budeme více schopni projevit sami sobě lásku. Tento měsíc není nejvhodnější pro začátek nových projektů, věnujte se spíše jejich přípravě. Všechny začátky budou tento měsíc o něco těžší.

VZTAHY

Partnerství bude více naplněnou touhou vyjít vstříc, domluvit se a vyhovět svému protějšku, i přes pocity nespokojenosti, které někde hluboko uvnitř budeme cítit. Tato nespokojenost může ale pramenit jak z partnerského vztahu, tak z hluboko uložených zážitků z původní rodiny, z dětství, které teď jen vyplouvají skrze současný vztah jako katalyzátor na povrch.

PENÍZE

Ve vaší peněžence a na vašem bankovním účtu protentokrát zavládne stabilita bez významnějších výkyvů. To přispěje k vaší pohodě a spokojenosti.

PRÁCE

Období Raka je pro vaši kariéru časem poznávání nových věcí, inspirace zahraničím, časem studia a prohlubování vědomostí i cizích jazyků.

VŠEDNÍ DEN

Každodennost bude tento měsíc vehementně zaujímat vaši pozornost. Budete kreativní a hraví a to, co vám obvykle přijde jako nudná rutina vás tentokrát bude naplňovat nepochopitelným uspokojením. Budete zkrátka svým denním programem plně zaujatí a naprosto spokojení. O to těžší bude soustředit se na věci mezi nebem a zemí, na uvnitřnění a meditaci.