22. září – 22. října 2016 

VZTAHY

Tentokrát nebude zdaleka období Vah ve znamení něžné romantiky, tichého naslouchání druhému a nevinného “bytí spolu”. Očekávejte fyzické uspokojení, radost ze vzájemného dotyku a můžete se těšit, že si vše naplno vychutnáte a nabijete se spoustou radostné sexuální energie.  

PRÁCE

Jedině práce bude třecím kamenem mezi Vámi a Vaším partnerem, ale co se dá dělat, vydělávat se musí, takže vám váš miláček patrně odjede na školení nebo pracovní cestu. Práce bude prostě zkoušet pár týdnů vrazit klín mezi vás a něj/ni. Díky postavení hvězd budete partnerství ale příznivě nakloněni a ochotni k partnerským kompromisům.

PENÍZE

Tento měsíc nebudete při utrácení rozvážní, pozor na to! Jediný případ, kdy se Vám to může vyplatit, je, pokud Vás dlouholetý kamarád nadchne pro nějakou odvážnou neplánovanou investici. Ta má díky laskavé péči vládkyně Vah, Venuše, šanci na úspěch.  

EMOCE

Emoce Vás tentokrát nechají v klidu, přijdou a zase odejdou, nebudete v nich dlouze ulpívat. Svoje nespokojenosti budete mít tendenci nechávat si spíš pro sebe. Nebudete nejspíš schopni je uchopit ani jim porozumět. V takové chvíli si pusťte mantry tibetských mnichů nebo zpěv velryb.  

VŠEDNÍ DEN

Každodenností budete snadno a bez úsilí proplouvat, vše bude laskavě plynout a Váš program se o svůj hladký průběh sám postará.

NOVOLUNÍ

Ve Vahách bude novoluní brzy ráno 1.10. Zvláštní pozornost a laskavou péči si v tento den zaslouží Vaše ledviny a močové cesty, snažte se je příliš nezatěžovat. Dopřejte jim bylinkový čaj, teplo, pohlazení a poděkování.  

Váhy pro Vás připravily ještě spoustu dalších pikanterií, které Vám mileráda prozradím v podobě aktuálního osobního horoskopu, stačí se jen ozvat na dvora.astro@email.cz.