Jak nahoře, tak dole. Jednoduchá a přitom tak mnohavrstevná alchymistická pecka. Kromě spousty dalších výkladů říká taky to, že šéf určuje nekompromisně a zákonitě to, jaká je jeho firma. Ředitel to, jaká je škola. A otec jaká je jeho rodina a celý jeho rod. A taky že Vesmír určuje zákonitě to, co prožíváme my tady a teď na planetě Zemi.

Když astrologům, nejmoudřejším z mudrců všech nejskvělejších civilizací, stálo za to po dlouhá staletí sledovat vlivy planet a hvězd, nebylo by chytré to, co za těch pár tisíc let objevili, nepoznat. Nevzít v potaz.

A jelikož každý zdroj informací, který zavání tajemnem, je pro mě lákavý, chtěla jsem jejich tajemství poznat. Hlavně proto, že jsem se těšila, jak je někde nachytám na švestkách. Jak dokážu, že jsou tam „chyby“. Bez sebemenší pokory k moudrosti uctívané celými národy jsem chtěla zjistit, co je na tom pravdy. A hlavně, že tam všechno „nesedí“.

Protože astrologové jsou zajímaví lidé, ti, kteří mě astrologii učili, mě nejprve zaujali, pak dokázali strhnout a postupně jsem úplně proměnila svůj pohled na Nebe. Z nedůvěry, přes zvědavost, zájem a zaujetí, se stala neochvějná jistota, že věci mají svůj řád, že zákony Vesmíru a Přírody jsou naše jistoty a že s nimi je proto třeba počítat.

Přírodní zákonitosti zpochybňuje přitom dnes už jen málokdo. Uznáváme jejich platnost, neb uctíváme logiku pravé hemisféry. A je-li logika schopna vysvětlit přírodní zákony, pak tyto zákony musí jistě platit. Proč ale ti, kdo logiku tak vyznávají, odtrhují naši Zemi od zbytku Vesmíru? Proč si myslí, že zákonitosti mohou platit jen tady, ale v něčem, čeho jsme neoddiskutovatelnou součástí, už zákonitosti platit nemohou? Jen proto, že zhrubli natolik, že necítí energie věcí, činů a jevů kolem, mají pocit, že tyto energie neexistují.

Já k nim nepatřím, a proto jsem začala pokorně respektovat běh věcí a neomezuji se v jejich vnímání jen na naši planetu. A když někomu vysvětluji zákonitosti jeho horoskopu, každý sám si ověřuje, že to, jak popisuji vzájemnou interakci hvězd a planet opravdu v jeho životě přesně tak funguje. Že jeho psychika, vztahy, práce, kořeny, to, co je pro něj důležité, to co v životě hledá, přesně odpovídá tomu, co v okamžiku jeho narození zrovna vyzařoval vesmírný prostor. Že to je opravdu to, co dostal do vínku. A když se na to společně podíváme z téhle strany, z pohledu zákonitostí vesmíru, začínají mnohá zadrhnutí a fatální úskalí života dávat smysl. Souvislosti – to je to, co nám horoskop umožní vidět. Souvislosti našeho života jinak a odjinud. Shora, ve vzájemných vztazích. Je to osvěžující, často úlevné a každopádně zajímavé. A kdyby už nic jiného, kterého vašeho kamaráda by bavilo dvě hodiny mluvit stále jen o vás? To se mnou vás právě to čeká. Naprostá, stoprocentní koncentrace na vás a váš život. Na jeho momentální otázky a silná místa. Můžete čekat, že ze schůzky se mnou odejdete se spoustou tipů jak věci řešit nově a efektivně. Jak události vašeho života proměňovat ve výhodu. Jak z nich získat maximum.