18.2. – 20.3.2017

 Energie souhvězdí Ryb je neuchopitelná, tichá a klidná, jemná a rozjímavá. Pomíjivé věci hmotného života jsou jí nesrozumitelné a cizí, protože tak trochu není z tohoto pozemského světa. Tento měsíc prozáří náš život touhou po vědění, touhou odkrývat tajemství Vesmíru a porozumět smyslu věcí.

VZTAHY

Partnerský vztah budeme tento měsíc vidět střízlivýma očima, bez potřeby si jej idealizovat. Spokojenost, harmonie a jistota, kterou budeme doma cítit, nám dovolí klást si otázku o vhodnosti právě takového uspořádání vztahu, jaké máme. O tom, jestli nám toto uspořádání vyhovuje, naplňuje nás a přináší nám vše, co od něj očekáváme. Pak budeme schopni uspořádání, které nám třeba úplně nevyhovuje, začít proměňovat. Podobně budeme schopni nahlédnout na naše obchodní partnery.

PRÁCE

Pokud se v pracovní oblasti svého života cítíte sebejistě, budete jí proplouvat hladce jako ryba. Každá vaše karierní nejistota se tentokrát projeví pracovním nezdarem. Vládce znamení Ryb ovšem nad vaší kariérou bude držet milující ochrannou ruku, která obrátí vše v dobré.

 PENÍZE

Tento měsíc bude platit: co je doma, to se počítá. Peníze se o sebe i o vás postarají a vy budete cítit potřebu postarat se jimi o druhé. Vaše finance, váš případný nedostatek sebejistoty a pracovní nezdary budou spojené nádoby, takže se patrně projeví i na vašem finančním ohodnocení.

EMOCE

Váš klid a rozvaha budou tento měsíc zkoušeny na maximum. Emoce budou burcovány palčivou vnitřní nespokojeností, která na vás bude dorážet skrze běžné každodenní aktivity. Vaše emoce se budou pohybovat v extrémech, mezi pobuřující revoltou a extatickým nadšením. Každý má ovšem míru odolnosti vůči emocím jinde, třeba právě na vás si žádný stres nepřijde.

 VŠEDNÍ DEN

Všední den vůbec nebude všední. Bude vás obtěžovat svými extrémy a emocemi. To vás nenechá v klidu a bude vás to nutit zamýšlet se nad jeho přeorganizováním tak, aby lépe vyhovoval vašim současným potřebám.