Koho zajímá víc, než jen co všem přinese nejbližší měsíc, tomu ráda nabídnu tyto služby:

 • astromódní doporučení pro Váš šatník

  aneb šaty dělají člověka

  Vaše šaty dokáží vyzdvihnout vaši výjimečnost a osobní kouzlo. Dokáží vás podržet v práci a opečovat v bezpečí domova. Ale taky přitáhnout peníze, úspěch nebo vysněného partnera. Sestavím pro vás na míru ten pravý koktejl barev, střihů a stylu, který vám v tom pomůže a nechá zazářit vaši jedinečnost.

 • Proberu váš přeplněný šatník, vyřadím, co vás brzdí a společně můžeme doplnit to, co v něm chybí.

 • Podle vašeho osobního horoskopu navrhnu šaty speciálně pro vás.

 • Jste-li zvědaví, jak jednotlivá znamení působí právě na vás, přejděte do sekce Blog. Tam najdete tipy, jak si skrze módu pohrát a využít přitom potenciál horoskopu na maximum.

 

 • kam cestovat a kterým místům se raději vyhnout?

  neboli astrokartografie

  Stejně jako lidé i místa mají své osobní kouzlo. Genius loci. A každý z nás má někde svoje speciální místo, které silně působí právě na něj. Blahodárně – a pak je třeba ho navštívit, nebo neblaze – a těm je lépe se vyhnout. Jsou místa, kde se budete cítit sexy a jiná, kde budete šťastnější než jinde. Inspirujte se na vaše cesty. Podle vašeho osobního horoskopu vám doporučím právě taková místa.

 

 • Osobní horoskop

  aneb co Vám osud nadělil a jak z toho vytěžit maximum

  Horoskop narození je otisk Vesmíru právě té vteřiny, kdy jste se narodili. Otiskl se do vás, do vaší duše a provází vás životem. Je to váš potenciál. Vaše možnosti. Vaše sklony. A protože vašim narozením se pohyb Vesmíru nezastavil, skrze výklad vašeho horoskopu vám pomohu zjistit, čím vás ovlivňuje dnes a jak toho využít. Zjistíte, proč vaše vztahy a emoce fungují právě tak, jak je znáte, proč vaše příjmy jsou takové, jaké jsou a dozvíte se, jak co nejlépe podpořit vaše možnosti a vše, co je pro vás důležité.

zodiac mandala

 

 

 

 

AS_loto_vnitrni