19.1. – 18.2.2017

 shutterstock_157177352

Energie Vodnáře se rozbíhá všemi směry. Je svobodná, ničím nespoutaná, nic a nikdo ji nedokáže omezit. Takové srdce má Vodnář.

Měsíc, jemuž vládne Vodnář jeví se na první pohled harmonicky a šťastně. Záleží ovšem na tom, jak pro vás osobně jsou významné partnerské vztahy.

VZTAHY

Ty totiž mohou být bouřlivé, plné odvážných tvrdohlavých výměn a potřeby hájit svůj názor a pozici ve vztahu. Oba ale budete mít dobrou vůli a touhu vyjít tomu druhému vstříc – pokud ovšem nemáte doma opravdu nezávislého a svobodomyslného jedince. Pak jeho extrémní potřebu svobody už znáte – zase jí po vás bude požadovat víc a pouze více svobody vám nabídne na oplátku.  Pokud jste takový nezávislý partner vy, dejte si tento měsíc pozor, aby mezi vámi a vaším protějškem nevzniklo tolik prostoru, že by vztah přestal existovat úplně. Jste-li naopak ve vztahu ten, kdo se častěji podřizuje tomu druhému, máte teď šanci vydobýt si více prostoru pro sebe, své koníčky, záliby a přátele. Musíte si o něj ale říct. Partnerské spory, které se budou týkat vašich původních rodin nemusejí skončit harmonickým příměřím mezi vámi oběma, ale zásadní změnou postoje jednoho z vás.

PRÁCE

V pracovní oblasti můžete naopak zůstat zcela klidní, nečekají vás patrně žádné zásadní obraty.

PENÍZE

S penězi tento měsíc zacházejte uvážlivě a s citem, vyplatí se to. Raději za sebe plaťte sami. Půjčky tento měsíc omezte, zdánlivě budou vypadat jako přátelské gesto, ale mohly by vám v budoucnu kazit klidné spaní.

EMOCE

Váš klid a rozvaha budou tento měsíc v bezpečí, budete se většinou cítit spokojeně a vyrovnaně. Váš vnitřní klid budou narušovat pouze partnerské neshody, viz. odstavec VZTAHY.

VŠEDNÍ DEN

Váš vodnářský den bude plný akce, života, naplnění a spokojenosti. Občas z nejasných příčin něco nevyjde podle plánu, ale proplujete svým dnem jako ryba a nebudete se tím zbytečně trápit, prostě to necháte být.

NOVOLUNÍ

28.1.2017 v jednu hodinu ránu započne svůj život nová vodnářská Luna.

ÚPLNĚK

11.2.2017 o půl druhé ráno zažijeme excentrický úplněk ve Lvu.